رييس اداره خدمات نوين بانك مسكن با اشاره به برخي خدمات جديد اينترنتي بانك مسكن، خبر داد كه امكان پرداخت اقساط از طريق اينترنت براي مشترياني كه تسهيلات دريافت كرده‌اند اما در داخل كشور نيستند امكان‌پذير شد.

نيكوفر صفري در گفت‌وگو با ايسنا، با اعلام اين خبر افزود: سامانه قبلي بانك مسكن صرفا مبتني بر كارت بود، اما اكنون مبتني بر حساب نيز است.

وي ادامه داد: طي سال‌هاي اخير به موضوع ارائه‌ خدمات بانكداري الكترونيك توجه ويژه‌اي شده و عملا رويكرد بانك‌ها در ارائه‌ اين نوع خدمات، به‌كارگيري دستگاه‌هاي الكترونيك بوده است.

او با اشاره به سامانه بانكداري الكترونيك بانك مسكن، از ارائه خدمات اينترنتي بانك مسكن به مشتريان حقوقي خبر داد و افزود: از جمله خدمات اين سامانه آن است كه عمليات انتقال وجه و تراكنش‌هاي مالي را مي‌توان از اين طريق انجام داد.ما براي اين‌كه مديريت محتوا را هم در اختيار كاربر قرار دهيم يك سري تنظيمات را در اختيار مشتريان مي‌گذاريم كه يكي از قابليت‌ها اين است كه مشتري مي‌تواند صفحه را براي خود شخصي‌سازي كند. برخي شركت‌ها مايل هستند در يك سامانه مجازي از خدمات بانكي بهره‌مند شوند كه به اين نياز نيز توجه شده و تمام مشتريان حقوقي ما امكان بهره‌گيري از خدمات عمومي مانند اخذ صورت حساب و پرداخت اقساط و حواله مستمر را هم خواهند داشت.

وي با اشاره به ويژگي‌ حساب‌هاي افراد حقوقي توضيح داد: براي استفاده از اين نوع خدمات، يكي از صاحبان امضا مي‌تواند درخواست دريافت خدمات بانكي را ارائه كند و ساير صاحبان امضا نيز پس از مشاهده درخواست، آن را تاييد ‌كنند. البته به طور معمول فرآيند انجام امور بانكي، توسط امور حسابداري شركت انجام مي‌شود. به همين منظور، امكان قابل تفويض بودن امور به بخش حسابداري نيز فراهم شده است. همچنين مي‌توان در اين سامانه هر كاربر، كاربران جديدي براي دسترسي به انجام عمليات بانكي، تعريف و حدود اختيارات وي را نيز مشخص كند. مثلا يك فرد مي‌تواند براي ساير اعضاي خانواده خود كاربر تعريف كند يا اينكه مديريت شركت اين اقدام را انجام دهد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.