تاريخ : | | نویسنده : netkhone

در حالي كه برخي سايت‌ها اعلام كرده‌اند اعتبار 157 سازمان حذف شده است، معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهوري گفت: بحث حذف مطرح نيست اما تخصيص اعتبار در مقابل دريافت گزارش عملكرد صورت مي‌گيرد.

به گزارش ايسنا، معاون بودجه معاونت برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رييس جمهوري روز گذشته از اولویت‌بندی بودجه دستگاه‌های دولتی متناسب با درآمدهای نفتی خبر داد و اعلام كرد كه اولویت نخست، پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دولت است كه بودجه برخي دستگاه‌ها از كاهش برخوردار شده است.

رحيم ممبيني با اشاره به اين‌كه حقوق و مزایای کارکنان در ردیف پرداخت‌های اجتناب‌ناپذیر قرار دارد و ‌دستگاه‌ها بايد در چارچوب اولويت خود برنامه‌ريزي كنند، تصريح كرد: در شرايطي كه محدوديت منابع داريم بايد در مصارف نيز محدوديت داشته باشيم.

اما پس از اعلام تخصيص بودجه دستگاه‌ها، اعلام شد بودجه 157 نهاد كه از جمله آن‌ها مي‌توان به سازمان نظام پرستاري، سازمان نظام پزشكي، دانشگاه امام صادق، پژوهشكده علوم شناختي، سازمان‌هاي مردم نهاد و تشكل‌هاي زنان، واحدهاي آموزشي غير دولتي فني و حرفه‌اي و علم-كاربردي، اقليت‌هاي ديني اشاره كرد، حذف شده است اما ممبيني اين امر را رد كرده و گفت: آنچه در جدول شماره 12 كه موضوع آن اعتبارات اشخاص حقيقي و حقوقي است وجود دارد از سوي مجلس به ما ابلاغ شده و دستگاهي حذف نشده است بلكه آن چيزي كه مطرح شده مربوط به تخصيص اعتبار است.

وي در ادامه با تاكيد بر اينكه اختصاص اعتبار در مقابل دريافت گزارش عملكرد صورت مي‌گيرد، اظهار كرد: به مرور گزارش عملكرد مي‌گيريم و پرداخت هم براساس گزارش‌هاي دريافتي انجام مي‌شود.

اين مقام مسوول در پاسخ به اين‌كه آيا هنوز اين دستگاه‌ها گزارش خود را ارائه نكرده‌اند؟، تصريح كرد: مسووليت اين امر برعهده ذي حساب معاونت برنامه‌‌ريزي و نظارت راهبردي است كه گزارش مي‌گيرد و در واقع اين موسسات بايد شرايط احراز را داشته باشند( اساسنامه يا قانون تشكيل و ... ) تا ذي حساب معاونت كه مسووليت تامين اعتبار را برعهده دارد كار را دنبال كند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.