«كلاه قرمزي و بچه ننه» به كارگرداني ايرج طهماسب، بدون در اختيار داشتن سينماهاي حوزه هنري و شهرداري به فروش 261 ميليون توماني دست يافت.

علي سرتيپي ـ مديرعامل فيلميران و پخش كننده سه فيلم «كلاه قرمزي و بچه ننه» ،‌« بي خداحافظي» و «ضدگلوله» ـ به ايسنا، خبر داد: فروش شب گذشته «كلاه قرمزي و بچه ننه» تنها در سينماهاي تهران به حدود 110ميليون تومان رسيده است‌ كه فروش بسيار خوب و در حد يك ركورد است. اكنون اين فيلم در مدت سه روز، مجموعا در سينماهاي تهران به فروش 261 ميليون توماني دست يافته است.

وي ادامه داد: اكنون 24 سينما در تهران «كلاه قرمزي وبچه ننه» را اكران مي‌كنند و شهرستان‌ها هم از ديروز 29 مرداد ماه اكران اين فيلم را آغاز كرده‌اند.

فيلم‌ سينمايي «كلاه قرمزي و بچه ننه» در سينماهاي پرديس شكوفه ،‌ فلسطين‌، عصرجديد،‌ اريكه ايرانيان‌، فرهنگ،‌ جوان‌، قدس‌، ماندانا‌، ايران‌، صحرا،‌ مركزي‌، پارس‌، برج ميلاد‌، آستارا‌، موزه سينما و... اكران مي‌شود.

سرتيپي همچنين درباره فروش فيلم «بي خداحافظي» هم بيان كرد: فروش اين فيلم سينمايي شب گذشته در سينماهاي تهران 12 ميليون تومان بود و در سه روز گذشته فروش اين فيلم به 45 ميليون تومان رسيده است. اكنون در تهران 17 سينما «بي خداحافظي» را اكران مي‌كنند و سينماهاي شهرستان هم نمايش اين فيلم را از روز گذشته آغاز كرده‌اند.

مديرعامل فيلميران در پايان سخنانش به فروش «ضد گلوله» هم اشاره كرد و به ايسنا گفت: فروش شب گذشته اين فيلم 10 ميليون تومان بوده است‌ و در سه روز گذشته فروش «ضد گلوله» به 30 ميليون تومان رسيده است. اين فيلم هم مانند «بي خداحافظي» 17 سينما در تهران دارد و اكران آن در شهرستان‌ها از ديروز آغاز شده است.

به گزارش ايسنا‌، پس از حذف سينما «آزادي» از چرخه اكران عمومي سينماها ،موسسه تصويري شهر و حوزه هنري سينماهاي خود را در اختيار سه فيلم «كلاه قرمزي و بچه ننه»،«بي‌خداحافظي» و «ضد گلوله» نگذاشتند و اين فيلم‌ها سينماها و پرديس‌هاي مهمي مانند آزادي‌ و ملت را در اختيار ندارند.

سخنگوي شوراي صنفي نمايش درباره‌ي آخرين وضعيت اكران، گفت: فروش فيلم‌هاي عيدفطر بسيار عالي است.

حبيب كاوش به ايسنا گفت: فروش فيلم‌ها بسيار خوب است ، سينماهايي كه در حال تعطيلي بودند‌، بسيار خوب مي‌فروشند. در شهرستان‌ها، فروش عالي است و فيلم‌ها در اين چند روز خارج از تصور ما فروش داشته‌اند.

به گفته‌ي وي؛ جلسه‌ي شوراي صنفي نمايش با توجه به تعطيل بودن روز دوشنبه، فردا سه شنبه ـ 31 مرداد ماه برگزار مي‌شود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.