مشاور رئیس و مدیر کل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی با یادآوری برگزاری اجلاس عدم تعهد در تهران گفت: به دلیل مسائلی امنیتی، به نظر نمی‌رسد بشار اسد در این اجلاس حضور یابد اما هیأتی از سوریه شرکت خواهد کرد.

به گزارش خانه ملت، حسین شیخ‌الاسلام درباره پیشنهاد مصر برای حل بحران سوریه گفت: پیشنهاد مرسی اعتراف به اهمیت نقش ایران در منطقه است و حکایت از آن دارد که بدون در نظر گرفتن ایران، مشکلی در جهان اسلام، به ویژه در منطقه خاورمیانه و سوریه حل شدنی نیست.

مشاور رئیس و مدیر کل امور بین‌الملل مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این پیشنهاد گام مقدماتی مثبتی است، گفت: سخنگوی وزارت امورخارجه ایران نیز از آن استقبال کرده اما نیاز است که این پیشنهاد تکمیل شود.

وی با تاکید بر اینکه ملت‌ها خود باید سرنوشتشان را رقم زنند، گفت: اصول این طرح باید براساس اصول احترام به حاکمیت‌ و عدم دخالت در امور داخلی کشورها پایه‌ریزی شود و گفت‌وگو را جایگزین نظامی‌گری کند.

شیخ الاسلام  با بیان اینکه در اجلاس تهران درباره اوضاع سوریه بحث و رایزنی خواهد شد، گفت: به دلیل مسائل امنیتی به نظر نمی‌رسد که بشار اسد در اجلاس تهران حضور ‌یابد اما هیأتی از سوریه در این اجلاس شرکت خواهد کرد.

مصر برای حل بحران سوریه پیشنهاد داده است که  کمیته ای چهارجانبه‌ شامل ایران و ترکیه به صورت مستقیم و عربستان و مصر به عنوان ناظر و کمک دهنده، برای ایجاد یک راه حل سیاسی در بحران سوریه تشکیل شود.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.