احمد مسجدجامعی می‌گوید شورای شهر تهران با استعفای احمد دنیامالی موافقت نکرده است.

به گزارش ایسنا، رییس شورای شهر تهران که در مراسم معرفی اسپانسرهای تیم ملی فوتبال حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این حس خوبی است که در حدی که توانسته‌ایم در ورزش به موفقیت رسیده‌ایم. در کل ورزش‌های اجتماعی با موفقیت خود فضایی بانشاط را در جامعه ایجاد می‌کنند. البته موفقیت در ورزش‌های انفرادی هم ارزشمند است اما با پیروزی ورزش‌های اجتماعی مثل فوتبال شادی خاصی به جامعه تزریق می‌شود. به هر حال تیم ملی متعلق به همه مردم است و باید تلاش کنیم که به موفقیت برسد.

او در پاسخ به این سوال که آیا با استعفای دنیامالی موافقت نکردید یا اینکه خودش می‌خواست در شورای شهر بماند، گفت: ما با استعفای او موافقت نکردیم و او خودش هم می‌خواست در شورای شهر بماند.

مسجدجامعی در ادامه گفت: فضای فرهنگی ورزش می‌تواند تقویت شود. به وزیر ورزش هم پیشنهاد کردم که ظرفیت فرهنگی و هنری خوبی در ورزش ایجاد شده است که اگر به خوبی شناخته شود، می‌تواند مبدا عمل بسیاری از کارها قرار گیرد.

رییس شورای شهر تهران همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود شهرداری تهران برای خرید باشگاه پرسپولیس برنامه دارد، گفت: خیر. شورای شهر مصوبه‌ای برای این کار ندارد. اگر قرار باشد باشگاه‌ها به بخش خصوصی واگذار شوند، بهتر است بانک‌ها و سرمایه‌گذاران این کار را بر عهده بگیرند؛ چرا که می‌توانند همیشه پشتیبان خوبی باشند اما شهرداری بخش عمومی است.رپورتاژ
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ
ورزش بعد از جراحی بینی
معرفی شرکت اریا منتخب پارسیان
سئو یعنی چی ؟
اریا منتخب پارسیان عرضه جوجه شترمرغ بوقلمون
تورهای لحظه آخری ارزان کیش دبی مالزی و تایلند
مبل تالار یا صندلی مبل تالار پذیرایی
قیمت عمل بینی

لینک های مفید
آموزش مجازی | بیوگرافی ۹۸ | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.