رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در نشست مدیران مناطق، موسسات و روسای فرهنگسراهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شعاع تأثیرگذاری فعالیت‌های این سازمان را گسترده خواند و ضمن تأکید بر ضرورت حمایت و همکاری دستگاه‌های فرهنگی با یکدیگر گفت: ریاست این سازمان شخصیتی روحانی، مردمی، متعلق به حوزه علمیه و مورد علاقه نسل جوان است که خود به تنهایی و بدون صرف بودجه و هزینه توانسته است به مرجعی فرهنگی تبدیل شود.

به گزارش مهر، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در این نشست افزود: بنابراین باید امیدوار بود که بتواند جایگاه سازمان را هم با وجود کاستی‌های موجود ارتقا دهد و البته وظیفه ما حمایت و تلاش برای رفع کمبودها و نارسایی‌ها است.

وی سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شهردار و اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری تهران مبنی بر نفوذ فرهنگی تهران در سایر نقاط کشور را حاکی از اهمیت راهبردی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خواند و افزود: این سازمان به دلیل استقرار در عاصمه ایران اسلامی و ارتباط شبکه‌ای با شهروندان آن، سهم قابل توجهی در مدیریت فرهنگی کشور دارد و مسلماً سیاست‌ها و برنامه‌های خود را متناسب با این هدف‌گذاری کلان تدوین خواهد کرد.

عضو هیات امنای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، نسبت مطلوب بودجه برنامه‌ای و سایر فصول بودجه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را 60 به 40 خواند و تصریح کرد: برای برداشتن گام‌های بلند، سازمان به بودجه برنامه‌ای و عملیاتی متناسب نیاز دارد که هم اکنون این تناسب برقرار نبوده و بودجه عملیاتی سازمان برای پیگیری اهداف آن کافی نیست.

وی در عین حال ویژگی مدیریت جهادی را تلاش برای پیشبرد اهداف اسلامی و انقلابی با وجود همه مضایق و تنگناها برشمرد و گفت: ریاست سازمان، شخصیتی روحانی، مردمی، متعلق به حوزه علمیه و مورد علاقه نسل جوان است که خود به تنهایی و بدون صرف بودجه و هزینه توانسته است به مرجعی فرهنگی تبدیل شود.

حجت الاسلام و المسلمین خاموشی تاکید کرد: بنابراین باید به ایشان کمک کنیم و امیدوار باشیم که وی بتواند سازمان را نیز با وجود همه کاستی‌های موجود ارتقا دهد و البته وظیفه ما در هیات امنا، حمایت و تلاش برای رفع این کمبودها و نارسایی‌ها است.

در این نشست همچنین حجت الاسلام و المسلمین شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه‌های سال 93 این سازمان را تشریح کرد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.