ترابيان: اعتراضات کي روش را به فال نيک مي گيرم

 

سرپرست تيم ملي فوتبال ايران معتقد است انتقادها و دلخوري هاي کارلوس کي روش گاهي مي تواند کمک کند تا فوتبال ايران به سطح استاندارد برسد.

عباس ترابيان در پاسخ به سوالي درباره انتقاد شديد کي روش از امکانات تيم ملي تصريح کرد: الان وقت اين حرف ها نيست و بايد تمام توجهمان را بر روي ديدار روز سه شنبه برابر قطر متمرکز کنيم.

وي ادامه داد: در هر حال کي روش براي خودش استانداردهايي را در نظر دارد که فقط مي تواند آن را در کشورهايي چون اسپانيا،‌ انگليس و نظاير آن به دست بياورد. ما هنوز در اين شرايط نيستيم و کمبودهايي داريم که بايد به تدريج آنها را برطرف کنيم.

سرپرست تيم ملي با طبيعي دانستن اينگونه انتقادات تاکيد کرد: بعضي وقت ها دلخوري ها و جديت کي روش در تامين امکانات به ما کمک مي کند تا در اين زمينه به سطح استاندارد برسيم.من اينگونه اعتراضات را به فال نيک مي گيرم!

ترابيان همچنين در خصوص دلايل دلخوري کي روش خاطرنشان کرد: اينکه گفته مي شود او به خاطر تاخير اتومبيلش در کمپ تيم هاي ملي ناراحت شده است، صحت ندارد.سرمربي تيم ملي پس از پايان تمرينات روز گذشته دقايقي در کمپ کار داشت و از بازيکنان خواست با اتوبوس به هتل بروند.

وي ادامه داد: خودم روز گذشته در کمپ حضور نداشتم، اما گزارش جزئيات روز گذشته به دستم رسيد. کي روش از مسائل ديگري ناراحت بود که به اشتباه تاخير اتومبيلش را دليل اين دلخوري ذکر کرده بودند.

ترابيان در پايان گفت: به هر حال ناراحت دردسرساز شدن مصاحبه هاي کي روش نيستيم. شب گذشته هم با حضور کي روش و علي کفاشيان جلسه اي را برگزار و مشکلات را حلاجي کرديم.

روز گذشته کارلوس کي روش پس از پايان تمرينات تيم ملي مصاحبه تندي را نسبت به فدراسيون فوتبال و امکانات تيم ملي انجام داده بود.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.